Dostawa i opłata za produkty

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie dostępnym do zakupu widnieje informacja czy dany produkt/rozmiar jest dostępny czy jest na zamówienie. Po wybraniu konkretnego rozmiaru wyświetli się informacja w jakim czasie dostarczymy wybrany produkt.

Wybierz konkretny rozmiar aby sprawdzić dostępność. --> kliknij wybrany rozmiar a otrzymasz informację Dostępne - wysyłka w 3-7 dni lub Dostarczymy w ciągu 14/21/28 dni

Dodatkowo przy produktach w zakładce "CZAS OCZEKIWANIA" znajdziecie informację o przybliżonym i maksymalnym czasie oczekiwania. Umieszczać tam będziemy również informację o opóźnieniach w dostawie od konkretnego producenta. 

Po zamówieniu

Po złożeniu zamówienia w ciągu 2 dni roboczych nasza ekipa skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dokładnej daty dostawy całego zamówienia. Po akceptacji wszystkich uzgodnień zamówienie zmieni status na "Oczekiwania na dostawę" lub jeżeli wszystkie produkty są dostępne na "Przygotowane do wysyłki".

Dostawa i opłata zamówienia

Paczki wysyłamy TYLKO ZA POBRANIEM kurierem DPD lub kurierem Poczty Polskiej. Czas dostawy paczki od momentu wysyłki to maksymalnie 48h. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia, które uzyskało status "Przygotowane do wysyłki" a informacja o chęci odbioru osobistego została zawarta w wiadomości do zamówienia. 

Zwrot i wymiana

Zwrot i wymiana odbywa się tradycyjnie w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia. W razie chęci zwrotu lub wymiany prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów. 


AKCEPTUJĘ COOKIES

Strona używa plików cookies w celu optymalizacji wyglądu witryny.